+420 703 601 544

 • Zakázkové šití

  Naše krejčovství v Praze se specializuje na zakázkové šití dámského, pánského a dětského oblečení. Objednáním oděvů v našem krejčovství, získáváte kvalitní výrobek, který Vám bude dělat radost dlouhou dobu.

  Ceny v našem krejčovství jsou více než mírné a mohou snadno konkurovat cenám podobných výrobků v obchodě či butiku. Ať už je to krásné oblečení zakoupené v obchodě, nikdy nebude exkluzivní.

  Více

 • Opravy a úpravy oděvů

  Naše krejčovství v Praze nabízí opravy a úpravy dámského, pánského a dětských oděvů. My pracujeme se všemi druhy oděvů a materiálů. Provádíme kvalitní práci jakékoliv složitosti - od drobných oprav až po úplnou změnu střihů oblečení. Pečlivě upravujeme a opravujeme oblečení drahých prémiových značek, kožešinových a kožených výrobků, zároveň provádíme rychlé opravy oblečení ve stejný den.

  Více

 • Společenské a plesové šaty

  Hledáte luxusní oblečení pro firemní večer, narozeniny nebo ples? V našem krejčovství v Praze si můžete objednat společenské nebo plesové šaty podle svých představ. Pracujeme se všemi typy tkanin a uděláme pro vás elegantní šaty z hedvábí, sametu, šifonu, saténu a jiných materiálů, které jdou obtížné šít.

  Více

 • Svatební šaty

  Šití svatebních šatů podle vlastních představ na objednávku je volbou moderních nevěst v tak důležitý den. Chcete být jedinečná a opustit standardní modely z obchodu? Naše krejčovství v Praze nabízí šití svatebních šatů na míru všech modelů. Spolu s námi budete schopni promyslet každou maličkost, aby každý detail svatebních šatů byl přesně takový, jaký chcete.

  Více