+420 703 601 544

Opravy a úpravy oděvů

Naše krejčovství v Praze nabízí opravy a úpravy dámského, pánského a dětských oděvů. My pracujeme se všemi druhy oděvů a materiálů. Provádíme kvalitní práci jakékoliv složitosti - od drobných oprav až po úplnou změnu střihů oblečení. Pečlivě upravujeme a opravujeme oblečení drahých prémiových značek, kožešinových a kožených výrobků, zároveň provádíme rychlé opravy oblečení ve stejný den.

V našem krejčovství dáváme přednost ruční práci, vzhledem k tomu, že je kvalitnější a vhodnější pro určité druhy oděvů.

Úprava nového oblečení

Kalhoty nebo rukávy mohou být delší, než je nutné, a šaty mohou být příliš volné nebo s vadou. Strojové vyrobené oblečení né vždy dobře padne na Vaši postavu. My profesionálně přizpůsobíme tvar oblečení podle Vaší představy a požadavku.

Opravy a odstranění závad

Pokud vaše oblíbené oblečení trpí vadami, neměli byste se rozčilovat a spěchat se ho zbavovat. Téměř jakoukoliv vadu, která vzniká opotřebením, můžeme odstranit a tím prodloužit životnost Vašeho oblečení.

Úprava oblečení na Vaši postavu

Pokud se časem oblečení stává malým, nebo naopak je velké, přizpůsobíme tvar a vrátíme dokonalý střih. Pokud chcete změnit stávající model, provedeme úpravu střihu, takže získáte současný módní styl.

Co opravujeme a upravujeme?

Zkrácení nebo prodloužení, zúžení nebo rozšíření, výměna podšívky, výměna zipů, oprava švů, záplaty, přišití knoflíku a mnoho dalších oprav a úprav.

Ukázka z našeho krejčovství: